Dallga befason pushuesit e plazhit, tërheq disa fëmijë dhe gjësende

Dallga befason pushuesit e plazhit, tërheq disa fëmijë dhe gjësende

29 July 2019 16:58

Pushuesit në një plazh në Rio de Janeiro papritur u goditën nga një dallgë e cila shkaktoi panik mes tyre.

Në videon në vijim do të mund të shihni sesi një dallgë e papritur godet bregun e plazhit, duke shkaktuar panik mes pushuesve pasi tërhoqi disa fëmijë dhe gjësende të ndryshme.

Shikoni videon.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme