Parashikimi i “Fifa19”: Shaqiri ia siguron Liverpoolit Ligën e Kampionëve Foto: Reuters

Parashikimi i “Fifa19”: Shaqiri ia siguron Liverpoolit Ligën e Kampionëve

25 May 2019 13:26

Kur po afrohet finalja e Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit kanë nisur edhe parashikimet për këtë ndeshje.

E një parashikim ka bërë edhe “Fifa19”, me heroin e ndeshjes që është Xherdan Shaqiri, transmeton Koha.net.

Në një postim në Instagram “Champions League” sjell parashikimin e Castros, i cili edhe komenton finalen e madhe.

Liverpooli e fiton këtë përballje me golin e Shaqirit të shënuar në minutat e fundit të ndeshjes.

Përkundër që Liverpooli arrin ta fitojë këtë finale në videolojën e publikuar, skuadra e Jurgen Kloppit pritet të ketë punë të vështirë ndaj Tottenhami më 1 qershor në “Wanda Metropolitano”, aty ku skuadrat do të masin fuqitë e tyre.

Më poshtë mund ta shikoni vidolojën që e shpall Liverpoolin kampion të Ligës së Kampionëve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CHAMPIONS CORNER: FIFA predicts the result of the 2019 UEFA Champions League final!

A post shared by UEFA Champions League (@championsleague) on

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme