Lëmsh

Murgu 3 vjeç, hit në rrjetet sociale

 

Një djalë i admirueshëm trevjeçar, i cili pëlqen të vishet si murg, është bërë viral në internet në të gjithë Kinën.

Me një kokë të rruar, një buzëqeshje rrezatuese dhe një ecje të ngadaltë, Chen Zhaoyu nga qyteti Wenling në provincën Zhejiang të Kinës lindore ka fituar zemrat e miliona admiruesve në rrjetet sociale.