Vdes aktori Nelsan Ellis

Vdes aktori Nelsan Ellis

08 July 2017 22:30

Ka vdekur aktori Nelsan Ellis, 39 vjeç, i njohur për rolin e tij Lafayette Reynolds në serinë televizive të HBO “True Blood”, shkruan Daily Mail.

Këtë e ka konfirmuar për Hollywood Reporter menaxherja e tij, Emily Gerson Saines, transmeton Koha.net.

“Nelsan ka ndërruar jetë pas komplikimeve me zemër. Ai ishte një talent i madh, dhe fjalët e prezenca e tij gjithmonë do të na mungojnë”, ka thënë Saines.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme