Fillon edicioni i nëntë i festivalit Ngom Fest

Fillon edicioni i nëntë i festivalit Ngom Fest

11 July 2019 20:17

Sonte në Kalanë e qytetit të Prizrenit fillon edicioni i nëntë i festivalit Ngom Fest.

Sipas njoftimit, në natën e parë të festivalit do të ketë muzikë të zhanrit hip-hop.

“Festivali do të fillojë në ora 22:00 dhe atë do ta hapin Promo Artistët Alien e Fattizle për të vazhduar me Mullagang e më pas edhe emri kryesor i natës së sonte që do të jenë labeli P.I.N.T. Skenën kryesore (Main Stage) për natën e sontme do ta përmbyll promo artisti Nkeee rreth orës 2 të mëngjesit”, thuhet në njoftim.

Sipas njoftimit, në orën 02:00 do të vazhdohet në Skenën e Lindjes së diellit (Sunrise Stage) ku do të performojnë Promo Artistët, Lilac, Lim e Gzimi deri në ora 5:00 të mëngjesit ku edhe do të përmbyllet nata e parë e edicionit të nëntë.

“Të gjithë të interesuarit mund t’i marrin biletat ne Ngom Shop i cili është i vendosur në Sheshin Shadërvan”, njoftohet tutje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme