Së shpejti publikohet romani i ri i Surroit

Së shpejti publikohet romani i ri i Surroit

23 May 2019 16:20

Publicisti dhe shkrimtari, Veton Surroi, ka bërë të ditur se në Panairin e Librit “Prishtina 2019”, në fillim të qershorit, do të dalë edhe romani i tij i ri.

Për herë të parë, ai në Rubikon të KTV-së të mërkurën zbuloi edhe titullin e librit të ri, “Fshehtësia e zbulimit të Hanës”.

“Është një roman i ri, quhet ‘Fshehtësia e zbulimit të Hanës’. Do të dalë në panair, në javën e parë të qershorit”, ka deklaruar ai.

Surroi s’ka pranuar të japë detaje duke thënë se “nuk mund ta zbulojë fshehtësinë”.

Librat e Surroit në panairet e deritashme në Prishtinë kanë qenë gjithmonë bestsellerë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme