Jonida Maliqi performon në London Eurovision Party

Jonida Maliqi performon në London Eurovision Party

15 April 2019 12:15

Në vazhdën e performancave para netëve të festivalit evropian ‘Eurovizion’, përfaqësuesja e Shqipërisë, këngëtarja Jonida Maliqi, ka performuar në Londër këngën ‘Ktheju tokës’.

Në paraqitjen e në ‘London Eurovision Party 2019’, Jonida Maliqi, është mirëpritur nga publiku të cilët kanë kënduar bashkë me këngëtaren.

Eurovizion do të mbahet në Telaviv të Izrealit, me datat 14, 16 dhe 18 maj, ndërsa Jonida Maliqi përfaqëson Shqipërinë në këtë festival me këngën ‘Ktheju tokës’

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme