Një e lënduar rëndë në aksidentin në Podujevë Foto: Ilustrim

Një e lënduar rëndë në aksidentin në Podujevë

11 April 2018 09:08

Një çikliste ka mbetur në gjendje të rëndë shëndetësore pasi është goditur nga një automjet në fshatin Dobërdol të Podujevës.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim në QKUK-ë, ku sipas mjekut kujdestar e ka gjendjen e rëndë shëndetësore”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Me vendimin e Prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme