Të maskuar e me kallashnikovë, dy burra plaçkitin Postën në Zveçan

Të maskuar e me kallashnikovë, dy burra plaçkitin Postën në Zveçan

22 dhjetor 2017 17:21

Dy persona të maskuar dhe me kallashnikovë kanë plaçkitur Postën Qendrore në qendër të Zveçanit, me ç’rast kanë arritur të marrin rreth 600 mijë dinarë të Serbisë, ose 5 mijë euro, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it.

Sipas këtyre burimeve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:40. Bëhet e ditur se të dyshuarit kanë përdorur një ‘Opel Vectra’ ngjyrë e kuqe për të ikur nga vendi i ngjarjes.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme