Arrestohet për kanosje në Prishtinë

Arrestohet për kanosje në Prishtinë

26 shtator 2017 11:01

Një person është arrestuar të hënën në rrugën “Uran Ajeti” në Prishtinë pasi ka kanosur një person tjetër.

Sipas raportit të policisë, i arrestuari po ashtu ka dëmtuar kamerat e sigurisë dhe ashensorin në hyrjen e banesës së viktimës.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme