Arrestohet për sulm ndaj një femre dhe kanosje të ish-bashkëshortit të saj Foto: Koha / ilustrim

Arrestohet për sulm ndaj një femre dhe kanosje të ish-bashkëshortit të saj

26 shtator 2017 09:17

Në rrugën “Ismet Gashi” në Prizren, dje në orën 11:00, ka arrestuar një mashkull të dyshuar për sulm ndaj një femre.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që ka sulmuar fizikisht viktimën femër K/Shqiptare duke i shkaktuar lëndime trupore, ku njëkohësisht ka kanosur verbalisht ish-bashkëshortin e viktimës”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Viktima, sipas PK-së, ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme