Kronikë

Gënjeu në rrjete sociale se ishte infektuar me koronavirus, arrestohet prishtinasi

Gënjeu në rrjete sociale se ishte infektuar me koronavirus, arrestohet prishtinasi

Në Prishtinë të premten është arrestuar një person pasi ka gënjyer se është infektuar me koronavirus.

Sipas Policisë, i dyshuari kishte shkruar në rrjetet sociale se është testuar dhe ka dalë pozitiv me Covid-19, transmeton KOHA.