Dy të arrestuar në Han të Elezit për kalim të paautorizuar të kufirit Foto: Koha / Ilustrim

Dy të arrestuar në Han të Elezit për kalim të paautorizuar të kufirit

23 March 2020 09:21

Dy persona janë arrestuar në Han të Elezit për kalim të paautorizuar të kufirit.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar të cilët janë hasur duke kaluar kufirin Maqedoni – Kosovë në mënyrë ilegale”, thuhet në njoftim.

Sipas Policisë, personat i janë nënshtruar kontrollit mjekësor i cili është i obligueshëm dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme