Kronikë

Vetura përplaset me trenin në Pejë, lëndohet një person

Vetura përplaset me trenin në Pejë, lëndohet një person
 

Një person ka marrë lëndime nga një aksident me trenin në hyrje të Pejës.

KosovaPress mëson se nuk ka të vdekur, veçse shoferi i veturës të tipit Mercedes që është përplasur me trenin, është lënduar dhe po trajtohet nga ekipet mjekësore.