Zhduket një vajzë në Prishtinë Foto: Ilustrim

Zhduket një vajzë në Prishtinë

27 February 2020 10:18

Është zhdukur një vajzë në Prishtinë.

Rastin e ka raportuar në Policinë e Kosovës babai i vajzës së zhdukur, megjithëse, policia s’jep detaje rreth vajzës.

E gjitha çka theksohet, është se ajo ka dalë nga shtëpia më 24 shkurt.

“Me datën 26.02.2020 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij femër kosovare me datën 24.02.2020 ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit i cili rast vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme