Rrahje në Prishtinë, tre të arrestuar

Rrahje në Prishtinë, tre të arrestuar

18 February 2020 11:06

Tre persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi që zënka e tyre ka degjeneruar në përleshje fizike, ka bërë të ditur të marten Policia e Kosovës.

Sipas raportit 24-orësh, tre të dyshimtit, dy burra dhe një grua, kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

“Me vendim të prokurorit, tre të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, shkruan në raport.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme