Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për kapjen e një të dyshuari për mashtrim

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për kapjen e një të dyshuari për mashtrim

14 February 2020 15:10

Policia e Kosovës - Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, ka lëshua kërkesë për bashkëpunim me qytetarë për kapjen e një të dyshuari.

Sipas njoftimit personi i kërkuar është Bashkim (Gani) Hoti i lindur më 09.12.1975 në Klinë.

I pandehuri është i kërkuar për tri raste të veprës penale “Mashtrim”.

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

- 192 dhe 080019999 (pa pagesë)

- 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë

- E-mail adresa: [email protected]

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme