Kronikë

Burri rrah gruan dhe djalin në Obiliq, policia s’e gjen në shtëpi

Burri rrah gruan dhe djalin në Obiliq, policia s’e gjen në shtëpi
Foto: Ilustrim

Dje në Obiliq është raportuar për një dhunë familjare.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në shtëpi, ajo së bashku me djalin e saj, ishin sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Dy viktimat si pasojë e sulmit kanë pranuar tretman mjekësor, kurse pas intervistimit në prezencë të punëtorit të QPS-së”, thuhet në raportin e PK-së.