Humb jetën një person në një aksident në Malishevë Foto: Koha / ilustrim

Humb jetën një person në një aksident në Malishevë

26 January 2020 10:07

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur në fshatin Balinc të Malishevës.

Sipas raportit të Policisë, aksidenti ka ndodhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë me kushtet e rrugës, derisa viktima ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një mur betoni.

Përveç dëmeve materiale lëndime vdekjeprurës ka pësuar vetë drejtuesi vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme