Kronikë

Një grua goditet nga vetura në Kaçanik

Një grua goditet nga vetura në Kaçanik
 

Një grua ka marrë lëndime trupore, pasi është goditur nga një veturë në Kaçanik.

Sipas njoftimit nga Policia, vozitësi i pa njohur me veturë të pa njohur ka goditur këmbësoren dhe më pas ka ikur nga vendi i ngjarjes.