Kronikë

Vetura godet biçiklistin në Vushtrri

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës raporton se dje në Vushtrri një i dyshuar derisa ngiste veturën e tij nga pakujdesia ka goditur biçiklistin.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.