Zhduket një vajzë në Pejë Foto: Ilustrim

Zhduket një vajzë në Pejë

15 December 2019 13:00

Një vajzë është raportuar e zhdukur në Pejë.

Rastin në Polici e ka raportuar nëna e viktimës, derisa ka njoftuar se e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme