Zhduket një e mitur në Prizren Foto: Ilustrim

Zhduket një e mitur në Prizren

14 December 2019 11:58

Një vajzë është zhdukur në Prizren.

Sipas njoftimit, rastin në Polici e ka raportuar nëna e viktimës, e cila ka thënë se vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme