Kronikë

Jetonte i vetëm, vdes në banesën e tij në Ferizaj

Jetonte i vetëm, vdes në banesën e tij në Ferizaj
Foto: Koha/Ilustrim

Dje në rrugën “Ali Çeku” në Ferizaj ka vdekur një person, të cilin rast policia e ka cilësuar si “vdekje e dyshimtë”.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka njoftuar se axha i tij i cili jeton vetëm nuk është duke e hapur derën e banesës, andaj në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë hapur derën dhe me të hyrë brenda kanë vërejtur se viktima mashkull K-Shqiptar ishte pa shenja jete”, thuhet në raportin e PK-së.