Ia merr me dhunë koleges ditarin, Policia në kërkim të tij Foto: Ilustrim

Ia merr me dhunë koleges ditarin, Policia në kërkim të tij

10 December 2019 11:24

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 8 të mëngjesit një mësimdhënësje i është marr ditari nga një koleg i saj me dhunë.

Sipas mësimdhënëses, një koleg i saj ka hyrë në klasë derisa ishte duke mbajtur orë mesmi, duke bërtitur dhe me forcë ia ka marr ditarin, transmeton Koha.net.

Ngjarja ka ndodhur në një shkollë fillore në Vushtrri, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

Rasti është duke u hetuar nga Policia.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme