Për 24 orë 41 aksidente në Kosovë Foto: Koha / ilustrim

Për 24 orë 41 aksidente në Kosovë

08 December 2019 13:09

41 aksidente trafiku kanë ndodhur në 24 orët e fundit në Kosovë.

Sipas njoftimit për media nga Policia e Kosovës, 1 aksident ishte fatal, 17 aksidente me të lënduar dhe 23 me dëme materiale, transmeton Koha.net.

Policia njofton se ka shqiptuar 1137 gjoba në trafik.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme