Kanos personelin e spitalit në Mitrovicë, arrestohet një person Foto: Ilustrim

Kanos personelin e spitalit në Mitrovicë, arrestohet një person

08 December 2019 13:04

Një person është arrestuar pasi ka kanosur personin e spitalit rajonal të Mitrovicës.

Sipas njoftimit nga Policia, i dyshuari ka kanosur një mjeke një teknike si dhe një punëtor sigurimi, transmeton Koha.net.

Me vendim te prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar ne procedure te rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme