Në Malishevë arrestohet një i dyshuar për dhunim Foto: Koha / ilustrim

Në Malishevë arrestohet një i dyshuar për dhunim

07 December 2019 12:25

Një person është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka dhunuar një femër në Malishevë, transmeton Koha.net.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari, e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht viktimën femër. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme