Tentojnë të vjedhin para në një bankomat në Kaçanik Foto: Ilustrim

Tentojnë të vjedhin para në një bankomat në Kaçanik

06 December 2019 10:58

Dje në rrugën “Ismajl Raka”, Kaçanik është raportuar për një vjedhje në tentativë.

“Raportohet se të dyshuar të panjohur kishin tentuar të kryejnë vjedhje në një bankomat. Përveç dëmeve në dyert e bankës dhe në bankomat nuk raportohet për vjedhje”, thuhet në raportin e policisë/

Policia e Kosovës, thotë se rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme