Kronikë

Në Prizren arrestohen katër të dyshuar për fajde, sekuestrohen 5 vetura e mbi 37 mijë euro

Në Prizren arrestohen katër të dyshuar për fajde, sekuestrohen 5 vetura e mbi 37 mijë euro
 

Dje janë arrestuar katër persona në Prizren të dyshuar për fajde, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

“Lidhur me rastin më 22.10.2019 janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj K-Shqiptar në dyshimin e bazuar se të njëjtit kanë kryer veprat penale fajde dhe detyrim”, thotë PK.