Një i arrestuar në Prishtinë për ‘keqpërdorim të fëmijëve në pornografi’ Foto: Ilustrim/Koha

Një i arrestuar në Prishtinë për ‘keqpërdorim të fëmijëve në pornografi’

15 October 2019 11:34

Është arrestuar në Prishtinë një i dyshuar për rastin penal ‘keqpërdorim i fëmijëve në pornografi’.

Kështu njofton Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull i huaj për kryerje të veprës penale të lartcekur. Në cilësinë e provave janë sekuestruar: një llap top, një telefon mobil, një aparat fotografik dhe një SD kartë”, thuhet në raport, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme