Publikon disa fotografi dhe kërcënon një vajzë në Ferizaj, arrestohet Foto: Koha / ilustrim

Publikon disa fotografi dhe kërcënon një vajzë në Ferizaj, arrestohet

23 September 2019 12:50

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi ka publikuar disa fotografi dhe e ka kanosur një vajzë, njofton Policia e Kosovës.

Po ashtu, i dyshuari, familjes së viktimës me telefon ia ka dërguar mesazhe me përmbajtje kanosëse.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme