Rrah një grua e një të mitur, arrestohet një burrë në Obiliq Foto: Ilustrim

Rrah një grua e një të mitur, arrestohet një burrë në Obiliq

22 September 2019 11:17

Një burrë në Obiliq është arrestuar me dyshimin se ka rrahur një grua dhe një të mitur, fqinjë të tij.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:20, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media, transmeton Koha.net.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që kishte sulmuar fizikisht viktimat (fqinjë të tij) femër K-Shqiptare dhe të miturin mashkull K-Shqiptar, duke iu shkaktuar lëndime trupore”, thotë PK.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme