Zhduket një djalë në Ferizaj Foto: Ilustrim

Zhduket një djalë në Ferizaj

21 September 2019 11:21

Një djalë është zhdukur në Ferizaj.

Rastin në Polici e ka raportuar nëna e tij, derisa ka njoftuar djali i saj para disa dite është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet se ku gjendet.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme