Kronikë

Një 41-vjeçare në Shqipëri vret veten duke u helmuar

Një 41-vjeçare në Shqipëri vret veten duke u helmuar
Foto: Ilustrim

Një 41 vjeçare në fshatin Pojan të Maliqit i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00, kur shtetësja me iniciale R.K., është vetëhelmuar me lëndë helmuese në banesë dhe ka vdekur gjatë rrugës për në spitalin e Korçës, raporton tch.