Në një shtëpi në Prishtinë hyjnë hajnat, vjedhin stoli ari e para Foto: Ilustrim

Në një shtëpi në Prishtinë hyjnë hajnat, vjedhin stoli ari e para

19 September 2019 11:47

Dje në Prishtinë është raportuar një vjedhje e rëndë.

Në raportin e sotëm 24 orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij dhe nga aty kanë arritur të vjedhin një sasi stoli ari dhe një shumë parash.

“Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin”, njofton PK-ja.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme