Në Prizren një grua rrah vjehrrin e vjehrrën, e një burrë gruan dhe vajzën Foto: Ilustrim

Në Prizren një grua rrah vjehrrin e vjehrrën, e një burrë gruan dhe vajzën

14 September 2019 17:19

Një grua është arrestuar në Prizren pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy viktimat, vjehrrit e saj.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Po në Prizren, është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dy viktimat, bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme