Kronikë

Gjendet e vdekur një 20 vjeçare në Pejë

Gjendet e vdekur një 20 vjeçare në Pejë

Një grua është gjetur e vdekur sot, rreth orës 07:15, në rrugën “Ali Pashë Tepelena” në Pejë, në tarracën e katit shtatë të një banese.

Policia e Kosovës njofton se ka dalë në vendin e ngjarjes dhe në koordinim të plotë me prokurorin e shtetit kanë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme operative-hetimore.