Kronikë

Arrestohet i dyshuari që e kanosi me thikë nënën e tij, dhe e detyroi të qëndrojë mbyllur

Arrestohet i dyshuari që e kanosi me thikë nënën e tij, dhe e detyroi të qëndrojë mbyllur
 

Dje në Fushë Kosovë është arrestuar një burrë me dyshimin se ka kanosur me thikë nënën e tij, të cilën e ka detyruar të qëndrojë për disa orë mbyllur në një dhomë.

Policia e Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur dje rreth orës 01:20, transmeton Koha.net.