Kronikë

Lipjan, e godasin me veturë pas një mosmarrëveshje

Lipjan, e godasin me veturë pas një mosmarrëveshje

Një person është goditur me veturë pas një mosmarrëveshje që kishte me të dyshuarin, duke pësuar kështu lëndime trupore, transmeton Koha.net.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Lipjan, ku viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa, i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.