Lipjan, e godasin me veturë pas një mosmarrëveshje Foto: Koha / ilustrim

Lipjan, e godasin me veturë pas një mosmarrëveshje

19 August 2019 13:25

Një person është goditur me veturë pas një mosmarrëveshje që kishte me të dyshuarin, duke pësuar kështu lëndime trupore, transmeton Koha.net.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Lipjan, ku viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa dy të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa, i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

“Rasti është duke u hetuar”, thuhet tutje në raport.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme