Dy persona të lënduar nga një vetaksident në Korreticë të Drenasit

Dy persona të lënduar nga një vetaksident në Korreticë të Drenasit

16 August 2019 20:12

Dy persona kanë marrë lëndime trupore pas një vetaksidenti në fshatin Korreticë e lartë në Drenas.

Rastin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Baki Kelani.

Sipas tij, vetaksidenti ka ndodhur rreth orës 17:55 ndërkaq lëndime kanë marrë drejtuesi dhe pasagjeri i veturës.

“Rreth orës 17:55 në fshatin Korroticë e lartë është raportuar për një vetaksident trafiku ku ka qenë e përfshirë një veturë me targa vendore. Si pasoje e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy persona, drejtuesi dhe pasagjeri i veturës”, ka thënë ai.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme