Dhunim në Klinë, me shantazh një burrë keqpërdorë seksualisht një grua Foto ilustrim

Dhunim në Klinë, me shantazh një burrë keqpërdorë seksualisht një grua

14 August 2019 11:43

Një rast i dhunimit seksual është regjistruar nga Policia e Kosovës, në Klinë.

Një burrë është arrestuar, me dyshimin se nën shantazh ka dhunuar seksualisht një grua.

Rasti, sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, ka ndodhur më 12.08.2019, rreth orës 09:00.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti duke e shantazhuar viktimën femër shqiptare e ka dhunuar seksualisht. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e sotëm të PK-së, njofton Koha.net.

Detajet të tjera nuk janë dhënë nga Policia e Kosovës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme