Kronikë

Vjehrri rrah nusen në Pejë

Vjehrri rrah nusen në Pejë
Foto: Ilustrim

Policia në Pejë ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 22:00 është arrestuar një burrë, pasi pas një mosmarrëveshjeje në familje, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e djalit të tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe së njëjtës i është ofruar ndihmë mjekësore.