Sulmon fizikisht një femër, arrestohet

Sulmon fizikisht një femër, arrestohet

10 June 2019 12:11

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi ka sulmuar fizikisht një femër.

Sipas njoftimit të Policisë, i dyshuari pas arrestimit ka fyer dhe ka kanosur zyrtarët policorë, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme