Kronikë

Thyejnë një market në Lipjan, arrestohen dy persona

Thyejnë një market në Lipjan, arrestohen dy persona
 

Dy persona janë arrestuar pasi që të njëjtit kishin thyer një market dhe kishin vjedhur disa gjëra.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në mbajtje, transmeton Koha.net.