Nga pakujdesia godet një lis në Rahovec, tre të lënduar Foto: Ilustrim

Nga pakujdesia godet një lis në Rahovec, tre të lënduar

18 May 2019 10:38

Dje në Rahovec ka ndodhur një aksident trafiku.

“I dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar veturën ka humbur kontrollin mbi veturë dhe ka dalë jashtë rruge me ç’rast ka goditur një lis”, thuhet në raportin policor.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre pasagjer.

“Një burrë dhe dy gra por të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor”, përfundon njoftimi i Policisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme