Kronikë

Godet këmbësoren me veturë, ik nga vendi i ngjarjes

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se një automjet i pa njohur e ka goditur këmbësoren shtetase të Shqipërisë dhe i njëjti është nga vendi i ngjarjes.

Viktima është dërguar në emergjencën e Ferizajt, transmeton Koha.net.