Kronikë

Përplaset vetura me motoçikletën, lëndohet një person në Prishtinë

Përplaset vetura me motoçikletën, lëndohet një person në Prishtinë
Foto: Ilustrim

Një person është lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur mes një automjeti dhe një motoçiklete në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar për Koha.net zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.