Dy të arrestuar në Prizren për prostitucion Foto: Koha / ilustrim

Dy të arrestuar në Prizren për prostitucion

08 May 2019 12:00

Janë arrestuar një mashkull i komunitetit boshnjak dhe një femër shqiptare, nën dyshimin e bazuar për kryerjen e veprës penale marrje me prostitucion.

Me aktvendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Prizren pasditen e djeshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme