Një femër vjedh 23 mijë franga në Marmull të Gjakovës

Një femër vjedh 23 mijë franga në Marmull të Gjakovës

06 May 2019 10:49

Një 35-vjeçare është arrestuar në fshatin Marmull të Gjakovës, pasi ka vjedhur 23.000 franga zvicerane në një shtëpi banimi.

Policia njofton se ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka kuptuar se kishte të bëjë me vjedhje të rëndë në një shtëpi banimi.

Sektori i hetimeve në Gjakovë pas një pune operativo-hetimore ka arritur të identifikoj dhe të arrestoj B.P, e lindur në vitin 1985.

Me urdhër të prokurorit të shtetit e dyshuara mbahet në ndalim policor ndërsa bazuar në faktet e gjetura policia do të ushtroj kallëzim penal ndaj saj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme